255/45R19 104Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

255/45R19 104Y PWRGY XL

255/45R19 104Y PWRGY XL

12,339.00 ден

На лагер

12,339.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502146 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

PWRGY

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: