255/50R19 103W CSC5 SUV MO

CONTINENTAL

255/50R19 103W CSC5 SUV MO

255/50R19 103W CSC5 SUV MO

13,420.00 ден

Out of stock

13,420.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008782 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: