255/50R19 107V S954S TL XL

TOYO

255/50R19 107V S954S TL XL

255/50R19 107V S954S TL XL

10,780.00 ден

На лагер

10,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023186 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: