255/50R19 107W RA301

MILEVER
-10%

255/50R19 107W RA301

255/50R19 107W RA301

4,977.00 ден

На лагер

4,977.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503860 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

RA301

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: