255/55R18 109V S954S TL XL

TOYO

255/55R18 109V S954S TL XL

255/55R18 109V S954S TL XL

9,410.00 ден

На лагер

9,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502491 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954 SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: