255/55R19 111H PremiumContact 6 AO XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/55R19 111H PremiumContact 6 AO XL FR

255/55R19 111H PremiumContact 6 AO XL FR

10,494.00 ден

Out of stock

10,494.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504386 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: