255/60R18 112V CSC 5 SUV XL

CONTINENTAL

255/60R18 112V CSC 5 SUV XL

255/60R18 112V CSC 5 SUV XL

10,340.00 ден

На лагер

10,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007007 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: