255/60R18 112V DX740 XL

DAVANTI
-50%

255/60R18 112V DX740 XL

255/60R18 112V DX740 XL

4,545.00 ден

На лагер

4,545.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016661-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: