255/60R18 112V PC6 XL

CONTINENTAL
-10%

255/60R18 112V PC6 XL

255/60R18 112V PC6 XL

9,963.00 ден

На лагер

9,963.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014811 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: