255/60R20 113V LATITUDE TOUR HP LR XL

MICHELIN
-10%

255/60R20 113V LATITUDE TOUR HP LR XL

255/60R20 113V LATITUDE TOUR HP LR XL

18,666.00 ден

На лагер

18,666.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503896 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

LATITUDE TOUR HP

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: