265/30R19 93Y PXSP TL XL

TOYO
-10%

265/30R19 93Y PXSP TL XL

265/30R19 93Y PXSP TL XL

11,169.00 ден

На лагер

11,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503911 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: