265/30R20 94Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

265/30R20 94Y SportContact 7 XL FR

265/30R20 94Y SportContact 7 XL FR

17,640.00 ден

На лагер

17,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501206 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: