265/40R20 104W PILOT ALPIN 5 MO1 XL TL

MICHELIN

265/40R20 104W PILOT ALPIN 5 MO1 XL TL

265/40R20 104W PILOT ALPIN 5 MO1 XL TL

24,310.00 ден

На лагер

24,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

104

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: