265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 A XL

MICHELIN
-10%

265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 A XL

265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 A XL

20,421.00 ден

На лагер

20,421.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501602 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PilotSport 4S MO1

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: