265/40R20 104Y SportContact 6 MO1 FR XL

CONTINENTAL
-10%

265/40R20 104Y SportContact 6 MO1 FR XL

265/40R20 104Y SportContact 6 MO1 FR XL

17,739.00 ден

На лагер

17,739.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502078 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: