265/40R21 101Y SportContact 7 FR MGT

CONTINENTAL

265/40R21 101Y SportContact 7 FR MGT

265/40R21 101Y SportContact 7 FR MGT

20,460.00 ден

Out of stock

20,460.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504350 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: