265/45R20 104Y DX640

DAVANTI
-10%

265/45R20 104Y DX640

265/45R20 104Y DX640

9,288.00 ден

На лагер

9,288.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015187 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: