265/60R18 110T Outpost AT

NOKIAN
-10%

265/60R18 110T Outpost AT

265/60R18 110T Outpost AT

11,376.00 ден

На лагер

11,376.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500851 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: