275/30ZR19 (96Y) Proxes Sport XL

TOYO
-10%

275/30ZR19 (96Y) Proxes Sport XL

275/30ZR19 (96Y) Proxes Sport XL

12,276.00 ден

На лагер

12,276.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500792 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: