275/35R19 100Y N’Fera Sport XL

NEXEN

275/35R19 100Y N’Fera Sport XL

275/35R19 100Y N’Fera Sport XL

13,340.00 ден

На лагер

13,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500663 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: