275/35R19 100Y PremiumContact 6 SSR * X

CONTINENTAL

275/35R19 100Y PremiumContact 6 SSR * X

275/35R19 100Y PremiumContact 6 SSR * X

20,750.00 ден

На лагер

20,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500302 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: