275/35R19 96T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

275/35R19 96T G-M W ICE I-15 SUV

275/35R19 96T G-M W ICE I-15 SUV

6,920.00 ден

На лагер

6,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501898 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

96

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: