275/35R20 102Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

275/35R20 102Y PILOT SPORT 4 S XL

275/35R20 102Y PILOT SPORT 4 S XL

25,300.00 ден

На лагер

25,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500559 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: