275/35R20 102Y SPORT MASTER XL

LING LONG
-10%

275/35R20 102Y SPORT MASTER XL

275/35R20 102Y SPORT MASTER XL

6,156.00 ден

Out of stock

6,156.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503661 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

SPORT MASTER

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: