275/35R21 103Y CSC 5 P ND0 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/35R21 103Y CSC 5 P ND0 XL FR

275/35R21 103Y CSC 5 P ND0 XL FR

19,593.00 ден

Out of stock

19,593.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501484 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: