275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

MICHELIN

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

31,270.00 ден

На лагер

31,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501802 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4S ND0

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: