275/40R18 103V r-f WSZer3(*) XL

PIRELLI
-15%

275/40R18 103V r-f WSZer3(*) XL

275/40R18 103V r-f WSZer3(*) XL

30,974.00 ден

На лагер

30,974.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501952 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: