275/40R18 103Y P-ZERO XL MO

PIRELLI

275/40R18 103Y P-ZERO XL MO

275/40R18 103Y P-ZERO XL MO

16,590.00 ден

На лагер

16,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501366 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO MO

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: