275/40R19 101Y DX640

DAVANTI
-20%

275/40R19 101Y DX640

275/40R19 101Y DX640

7,312.00 ден

На лагер

7,312.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015191 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: