275/40R19 105Y RXMOTION U11 XL

ROADX
-10%

275/40R19 105Y RXMOTION U11 XL

275/40R19 105Y RXMOTION U11 XL

5,670.00 ден

На лагер

5,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019288 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: