275/40R20 106V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

275/40R20 106V GREEN-Max Winter UHP

275/40R20 106V GREEN-Max Winter UHP

5,970.00 ден

На лагер

5,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505034 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: