275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 N0 XL

OUTLET 2020
MICHELIN
-25%

275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 N0 XL

275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 N0 XL

18,645.00 ден

На лагер

18,645.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005236-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: