275/40R20 106Y 701 SUV XL TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

275/40R20 106Y 701 SUV XL TA

275/40R20 106Y 701 SUV XL TA

6,608.00 ден

На лагер

6,608.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017534-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: