275/40R21 107Y r-f P-ZERO(*) XL

PIRELLI
-10%

275/40R21 107Y r-f P-ZERO(*) XL

275/40R21 107Y r-f P-ZERO(*) XL

23,400.00 ден

Out of stock

23,400.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503285 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: