275/40R22 108Y P ZERO XL

PIRELLI

275/40R22 108Y P ZERO XL

275/40R22 108Y P ZERO XL

26,710.00 ден

На лагер

26,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502147 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: