275/45R18 103Y N’Fera Sport

NEXEN

275/45R18 103Y N’Fera Sport

275/45R18 103Y N’Fera Sport

11,430.00 ден

Out of stock

11,430.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503727 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: