275/45R20 110H GRABBER AT3 XL

GENERAL TIRE

275/45R20 110H GRABBER AT3 XL

275/45R20 110H GRABBER AT3 XL

11,760.00 ден

На лагер

11,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011101 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: