275/45R20 110H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

275/45R20 110H GREEN-Max Winter UHP

275/45R20 110H GREEN-Max Winter UHP

6,950.00 ден

На лагер

6,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504930 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: