275/45R20 110V S-WNT2 XL

PIRELLI

275/45R20 110V S-WNT2 XL

275/45R20 110V S-WNT2 XL

29,090.00 ден

На лагер

29,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501787 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter 2

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: