275/45R20 110Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN

275/45R20 110Y PILOT SPORT 5 XL

275/45R20 110Y PILOT SPORT 5 XL

17,730.00 ден

На лагер

17,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500561 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: