275/45R21 110Y SportContact 6 MO1 XL F

CONTINENTAL
-10%

275/45R21 110Y SportContact 6 MO1 XL F

275/45R21 110Y SportContact 6 MO1 XL F

17,091.00 ден

На лагер

17,091.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500305 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: