285/35R20 100Y SportContact 6 MGT FR

CONTINENTAL

285/35R20 100Y SportContact 6 MGT FR

285/35R20 100Y SportContact 6 MGT FR

19,240.00 ден

Out of stock

19,240.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504315 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6 MGT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: