285/40R21 109H PremiumContact 6 AO XL

CONTINENTAL
-10%

285/40R21 109H PremiumContact 6 AO XL

285/40R21 109H PremiumContact 6 AO XL

19,530.00 ден

На лагер

19,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500307 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: