285/40R22 110Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

285/40R22 110Y Protoura Sport XL

285/40R22 110Y Protoura Sport XL

9,821.00 ден

На лагер

9,821.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500340 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: