285/45R21 113V S-WNT2 XL

PIRELLI

285/45R21 113V S-WNT2 XL

285/45R21 113V S-WNT2 XL

29,970.00 ден

На лагер

29,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501786 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter 2

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: