285/45R21 113Y SportContact 6 AO XL FR

CONTINENTAL

285/45R21 113Y SportContact 6 AO XL FR

285/45R21 113Y SportContact 6 AO XL FR

24,910.00 ден

Out of stock

24,910.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501634 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6 AO

Тежински индекс

113

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: