285/60R18 120H 701 XL RI

OUTLET 2021
RIKEN

285/60R18 120H 701 XL RI

285/60R18 120H 701 XL RI

8,600.00 ден

На лагер

8,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021917-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

120

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: