285/60R18 120T ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

285/60R18 120T ROAD-TERRAIN XL RI

285/60R18 120T ROAD-TERRAIN XL RI

8,790.00 ден

На лагер

8,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021738 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

120

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: