295/30R22 103Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

295/30R22 103Y SportContact 7 XL FR

295/30R22 103Y SportContact 7 XL FR

21,807.00 ден

На лагер

21,807.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503927 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

30

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: