295/40R20 110Y SportContact 6 MGT XL FR

CONTINENTAL

295/40R20 110Y SportContact 6 MGT XL FR

295/40R20 110Y SportContact 6 MGT XL FR

19,160.00 ден

Out of stock

19,160.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6 MGT

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: